Grupa chuliganów napadła na uczestników imprezy muzycznej w Görlitz
W ubiegłym tygodniu w klubie nocnym przy Clara-Zetkin-Straße w Görlitz doszło do bójki wywołanej przez grupę chuliganów pochodzącej, w przeważającej części z arabskiego Bliskiego Wschodu. Początkowo sprawcy wykazywali słowną agresję wobec uczestników imprezy, jednak dla napastników okazało się to niewystarczające. Po wywołaniu zamieszek w dyskotece, rzucili się do bójki z rozbitymi butelkami w dłoniach. Grupa napastników liczyła blisko trzydzieści osób.
