Legnica. Zatrzymano nielegalnych migrantów
Funkcjonariusze z placówki SG w Legnicy zatrzymali pięciu cudzoziemców, których pobyt na terytorium naszego kraju był nielegalny. Migranci wpadli w ręce policjantów na parkingu przy jednej z dróg powiatu legnickiego.
