Mężczyzna wspiął się bez zabezpieczeń na dach czterdziestopiętrowego wieżowca we Frankfurcie
Marcin Banot – polski „spiderman” wspiął się na dach czterdziestopiętrowego wieżowca we Frankfurcie. Na znak protestu przeciwko wojnie na Ukrainie, ryzykownego czynu dokonał bez wsparcia i zabezpieczeń. Po osiągnięciu celu został zatrzymany przez niemiecką policję.
