Ogólnopolskie ćwiczenia dowódczo-sztabowe pod kryptonimem „Wolf-Ram-23”
Od poniedziałku 17 kwietnia do środy, na terenie całego kraju odbędą się ćwiczenia dowódczo-sztabowe pod kryptonimem „Wolf-Ram-23”. Celem działań jest doskonalenie umiejętności służb i ich reakcji na potencjalne wystąpienie sytuacji kryzysowej.
