Prezydent Andrzej Duda podziękował przedstawicielom komitetów wyborczych za spotkania i wspólne rozmowy
W dniach 24–25 października w Pałacu Prezydenckim odbyły się konsultacje z udziałem przedstawicieli pięciu komitetów wyborczych, które będą miały swoją reprezentację w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej X kadencji. W rozmowach uczestniczyli przedstawiciele KW Prawo i Sprawiedliwość, KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni, KKW Trzecia Droga Polskie Stronnictwo Ludowe – Polska 2050 Szymona Hołowni, KW Nowa Lewica i KW Konfederacja Wolność …czytaj więcej
