Pociąg podmiejski nowej generacji dla linii RER D i E w regionie Île-de-France
Alstom wyprodukował nowy model pociągu podmiejskiego – bardziej przestronnego i bardziej wydajnego, zaprojektowanego specjalnie dla zaludnionych regionów. Pociąg podmiejski RER NG (Nouvelle Génération) ma zapewnić poprawę warunków podróży dla setek tysięcy osób, które przemierzają codziennie paryską aglomerację liniami RER D i E. W poniedziałek 13 listopada, na stacji Haussmann Saint-Lazare w Paryżu, przewoźnicy Île-de-France Mobilités i SNCF Voyageurs oraz firma …czytaj więcej
