Niemcy zalegalizowały marihuanę
Pierwszego kwietnia weszła w życie ustawa legalizująca marihuanę we wszystkich niemieckich krajach związkowych. Wprowadzenie nowych przepisów ma na celu ograniczenie przestępczości związanej z narkotykami oraz handlu na czarnym rynku. Nowe przepisy dopuszczają uprawę trzech roślin w domu. Przy sobie można posiadać 25 gramów suszu (w domu pięćdziesiąt). Zgodnie z ustawą nie można reklamować, ani sponsorować produktów „relaksacyjnych” wytworzonych z konopi. …czytaj więcej
