Policjanci zapobiegli nielegalnym wyścigom na terenie Wrocławia
Funkcjonariusze z komendy miejskiej i wojewódzkiej policji we Wrocławiu wspierani przez policjantów z oddziału prewencji oraz okolicznych powiatów udaremnili nielegalne wyścigi, które miały odbyć się na terenie stolicy Dolnego Śląska. Policjanci w trakcie prowadzonych działań zatrzymali na gorącym uczynku dwie osoby – jedna z nich prowadziła pojazd pod wpływem narkotyków, a druga miała nieprawidłowe wskazanie drogomierza. Funkcjonariusze ujawnili w sumie …czytaj więcej
